Technika przeładunku

Specjalizujemy się w sprzedaży przeładunku producentów:
Hormann i Loading Systems.

Domki przeładunkowe

Technika przeładunku

Domki przeładunkowe ustawia się przed halą. To oznacza możliwość wykorzystania całej powierzchni wewnątrz hali aż po jej zewnętrzne ściany. 

Kompletny domek przeładunkowy składa się z: podestu z rampą przeładunkową, poszycia ścian i stropu, otworu przeładunkowego z uszczelnieniem bramy.

Samochody ciężarowe mogą podjeżdżać do rampy zarówno pod kątem 90°, jak i bokiem pod kątem ostrym. Domki dostarczamy pojedynczo lub jako szeregowe jednostki.

Uszczelnienia bram

Technika przeładunku

Chronią przeładowywane towary przed wpływem czynników atmosferycznych, pozwalają oszczędzić koszty energii, zapobiegają powstawaniu przeciągów, a tym samym przyczyniają się do zmniejszenia zachorowań wśród personelu. Dzięki połączeniu z rampami przeładunkowymi nie trzeba montować zadaszeń ani konstrukcji dobudowywanych do rampy.

Uzupełnieniem szerokiej oferty są pneumatyczne uszczelnienia bram i dociskowe uszczelnienia bram specjalnego zastosowania.

Rampy przeładunkowe

Technika przeładunku

Wytrzymała stalowa konstrukcja posiada platformę odporną na odkształcenia poprzeczne, która umożliwia wyrównanie wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym.

Rampy przeładunkowe są wyposażone w automatyczne zawory bezpieczeństwa wbudowane w siłownikach hydraulicznych. Zawory te natychmiast blokują rampę. Jest to szczególnie istotne w sytuacjach, gdy samochód ciężarowy za wcześnie odjedzie od obciążonej platformy.

Naprowadzacze kół

Technika przeładunku

Pomagają kierowcy podczas manewrowania pojazdem, naprowadzając samochód ciężarowy prosto do stacji przeładunkowej lub pod uszczelnienie bramy. To rozwiązanie pozwala uniknąć uszkodzenia pojazdów, rampy i uszczelnienia bramy, a także zapewnia efektywność uszczelnienia. Pomagają kierowcy podczas manewrowania pojazdem, naprowadzając samochód ciężarowy prosto do stacji przeładunkowej.

albram to 

Serwis i...

Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata współpracy z naszymi Klientami możemy zapewnić Państwu serwis najwyższej jakości. Części i narzędzia używane przez nasz serwis są najwyższej jakości dostępne na rynku.

...najlepsza jakość

Korzystamy tylko z najwyższej jakości produktów od marek premium. Wśród nich są takie firmy jak: Hormann, Wiśniowski, Interflex, Loading Systems, Wikęd, Alpha i Cendromet.

ul. Wolska 27,

05-650 Chynów