Ogrodzenia i automatyka

Specjalizujemy się sprzedażą i montażem ogrodzeń i automatyką od producentów:
Came, Nice, Faac, Beninka, Wiśniowski, Cendromet.

Napędy do bram wjazdowych

Bramy przesuwne i skrzydłowe

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby, zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

Napędy do bram segmentowych

Automatyka do bram

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Piloty

Akcesoria do bram i ogrodzeń

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Kolczatki automatyczne

Ogrodzenia przemysłowe

Szlabany

Ogrodzenia przemysłowe

Zapory parkingowe

Ogrodzenia przemysłowe

Systemy i wzory ogrodzeń

Ogrodzenia dla domu

Ogrodzenia podzielone są na 3 główne kategorie (nowoczesne, oryginalne i klasyczne), pozwalając tym samym dopasować je według gustu.

Dodatkowo do naszych ogrodzeń oferujemy zabezpieczenia antykorozyjne i możliwość pomalowania w kolorach metalizowanych, półmatach, strukturalnych z wykorzystaniem palety kolorów RAL.

albram to 

Serwis i...

Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata współpracy z naszymi Klientami możemy zapewnić Państwu serwis najwyższej jakości. Części i narzędzia używane przez nasz serwis są najwyższej jakości dostępne na rynku.

...najlepsza jakość

Korzystamy tylko z najwyższej jakości produktów od marek premium. Wśród nich są takie firmy jak: Hormann, Wiśniowski, Interflex, Loading Systems, Wikęd, Alpha i Cendromet.

ul. Wolska 27,

05-650 Chynów