Bramy dla domu i przemysłu

Specjalizujemy się sprzedażą i montażem bram od producentów:
Hormann, Wiśniowski, Interflex, Alpha.

Bramy segmentowe

Bramy garażowe

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe, odzwierciedla Twoje potrzeby, zanim je zdefiniujesz. To w pełni wyposażona i kompletna brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

Bramy uchylne

Bramy garażowe

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Bramy dwuskrzydłowe

Bramy rozwierne

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Dla Klientów poszukujących bramy w wyjątkowych kolorach przygotowaliśmy ofertę malowania z ponad 200 kolorów z palety RAL.

Bramy roletowe

Bramy garażowe

Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

Doświetlenie wnętrza w ciemnym pomieszczeniu można uzyskać montując w bramie profile z przeszkleniami.

Bramy przemysłowe

Bramy dla firm

Nowoczesne bramy zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. Konstrukcja została wzmacniona dzięki czemu bramy te mogą być używane wielokrotnie w ciągu dni bez strachu o awarię.

Oferujemy bramy segmentowe, roletowe, przesuwno-podwieszane, harmonijkowe. Bramy dostępne są w wersjach stalowych i aluminiowych. Każdą bramę przemysłową można zamówić w wybranym kolorze z katalogu.

Bramy wjazdowe

Bramy przesuwne i skrzydłowe

Bramy wjazdowe oferujemy z napędem do otwierania automatycznego lub ręczne. Do bram wjazdowym często montujemy furtki w zestawie dostępne również z napędem automatycznym.

Bramy wjazdowe, które sprzedajemy i montujemy są dostępne w szerokiem gamie wzorów i kolorów. Wszystkie nasze bramy wjazdowe posiadają wieloletnią gwarancję producenta, a malowanie proszkowe zapewnia wysoką estetykę wykonania.

 

albram to 

Serwis i...

Dzięki doświadczeniu nabytemu przez lata współpracy z naszymi Klientami możemy zapewnić Państwu serwis najwyższej jakości. Części i narzędzia używane przez nasz serwis są najwyższej jakości dostępne na rynku.

...najlepsza jakość

Korzystamy tylko z najwyższej jakości produktów od marek premium. Wśród nich są takie firmy jak: Hormann, Wiśniowski, Interflex, Loading Systems, Wikęd, Alpha i Cendromet.

ul. Wolska 27,

05-650 Chynów